Siemens Isı Pay Ölçer
  Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürünlerimiz Referanslarımız Belgelerimiz İletişim  
 
Bütün Ürünler için
------------------------------------------------------------
SIEMENS ISI PAYLAŞIM SİSTEMİ

Merkezi sistemle ısınan binalarda daire içlerindeki her bir radyatöre monte edilen ısı pay ölçer cihazları ile kullanmış olduğunuz enerjinin parasını ödersiniz... devamı için...
Hakkımızda
Hakkımızda

Siemens  Endüstrinin gelişmesine yol açan, elektronik ve elektrik mühendisliği alanındaki yeni buluşlar ve uygulamalar Siemens'i bir dünya lideri yapmıştır. 1847'de kuruluşundan bugüne Siemens yenilikçilikle geleceği şekillendirmiştir.

Termmarket Isıtma ve Soğutma Ltd. Şti. Isıtma ve Soğutma sektöründe 30 yılı aşkın aile tecrübesini yeni neslin dinamizmi, amatör çalışma azmi, profesyonel iş anlayışı ile birleştiren Termmarket müşterilerine kaliteyi en uygun koşullarda satış sonrası servisi ile birlikte sunmaktadır....

 Misyonumuz

   * Teknolojik gelişmelere bağlı kalarak yeni ürünleri müşterilerimizin hizmetine her zaman ilk sunarak bir adım önde olmak.
   * Müşteri taleplerini değerlendirmek ve bu talepler doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmek.
   * Müşteri odaklı çalışarak kaliteli ve hızlı hizmet sağlamak
   * Çevre dostu ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmak.

   Saygılarımızla...


Güçlü
Bizim yanımızdaki güçlü bir ortak, sizin yanınızdaki güçlü bir ortak demektir.Siemens’le ortaklığımızdan eksiksiz olarak faydalanabilirsiniz.
Onaylı
Onaylı Siemens ortağı olarak tüm taleplerinizi karşılarız. Sürekliliğimize ve kalitemize güvenebilirsiniz. İlgili İhtiyaçlarınıza odaklanır ve size sürekli destek veririz. Tüm sorularınıza profesyonel yanıtlar alırsınız.
Eğitimli
Siemens’in sağladığı eğitimler ile en yeni teknolojilerden haberdar olur, problemlerinizi çözeriz.Daima rekabetçi bir teklif alırsınız.
Kapsamlı
Siemens ile ortaklığımız sayesinde, küresel bir ağa erişime sahibiz. Bizimle konuşurken aslında tüm dünyayla konuşursunuz.
Donanımlı
Siemens ortağı olarak, en yeni araçlarla donatılırız. Her zaman en yeni ürün bilgilerini alırsınız.
Güvenilir
Siemens ortağı olarak; ihtiyaçlarınızla ilgiliyiz, kapsamlı bir eğitime sahibiz, küresel bir ağ içinde yer alıyoruz ve en yeni ürün bilgileri ile donatılmış durumdayız.

    
 
  

Merkez Adres :
1443 Sok. No:2/E Yenişehir İzmir

Telefon : +90 232 459 77 37

Fax : +90 232 459 77 38
Online Mesaj Bırakmak için
Hizmetlerimiz ve ürünlerimizi anlatan pdf formatındaki dökümanlarımızı , katoloğumuzu aşağıdaki linkten indirebilrsiniz.
indirmek için
ENERJİ VERİMLİLİĞİ KANUNU
Kanun No : 5627 Yayımlanma Tarihi : 02.05.2007 Madde 7-(1)-c:
Merkezi ısıtma sistemine sahip binalarda, merkezi veya lokal ısı veya sıcaklık kontrol cihazları ile ısınma maliyetlerinin ısı kullanım miktarına bağlı olarak paylaşımını sağlayan sistemler kullanılır.

Merkezi sistemle ısınan binalarda da kat sakini tüketmiş olduğu ısının kontrolünü kendisi yapıp, tükettiği kadar ödeyebiliyor. 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanununun 7 nci maddesinin birinci fıkrasının (c) bendi gereğince geçiş süresi 2 Mayıs 2012 dir... devamı için...
  Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürünlerimiz Referanslarımız Belgelerimiz İletişim  
  Merkez Ofis : 1443 Sok. No:2/E Yenişehir - İzmir  Telefon : +90 232 459 77 37  isipayolcum.com bir Termmarket domainidir. © 2011 Her Hakkı Sakılıdır.  SEO Ajansı - SEO İzmir  |  Yapay Zeka Asistanı Chatbot